Hlavní nabídka
Novinky

16.3. 2020 - DMF 8 -ZRUŠENO

8. ročník benefičního festivalu je v plánovaném termínu 19. - 22. 3. zrušen. Jednáme o náhradním termínu na podzim tohoto roku.

6.10. 2019 - DD Dagmar Cup

1. ročník charitativního závodu osobních automobilů

21.1. 2019 - DMF vol. 7

Pokračování úspěšného benefičního festivalu, jehož výtěžek je věnován Dětskému domovu Dagmar Brno

Zobrazit starší záznamy

Bowling v Olympii datum: 26.3. 2011

V sobotu 26. 3. 2011 se 4 děti z Dětského domova Dagmar v Brně zúčastnily tradičního charitativního turnaje v bowlingu organizovaného nadacemi Chance 4 children a Nadace Nova. Zázemím pro tuto akci byla bowlingová herna v brněnském nákupním centru Olympia.

Celkem 50 dětí bylo rozlosováno do 10 týmů, jejichž kapitány byly známé tváře TV Nova. Blízkost populárních osobností byla pro děti velkou vzpruhou, což bylo znatelné na jejich hře, jež oplývala nejen radostí, ale i zdravou a dravou soutěživostí. Sílu jim dodávalo i bohaté občerstvení, kterého si každý z mladých hráčů mohl vzít tolik, kolik dokázal sníst a vypít.

Děti z DD Dagmar slavily i dílčí úspěch, neboť jedna z dívek, Petra, byla členkou vítězného týmu a druhá, Lucie, toho „stříbrného“. Dle jejich slov byla tato akce úspěšná a zábavná. Všichni účastníci z DD Dagmar ihned po ukončení vyslovili přání zúčastnit se tohoto klání i příští rok.

Rádi bychom poděkovali všem organizátorům, účinkujícím a ostatním, jež dětem umožnili strávit odpoledne hrou ve společnosti hvězd TV Nova, za jejich práci, úsilí a volný čas, jež věnovali dětem a „vykouzlili“ úsměvy na mnoha tvářích…