Hlavní nabídka
Novinky

16.3. 2020 - DMF 8 -ZRUŠENO

8. ročník benefičního festivalu je v plánovaném termínu 19. - 22. 3. zrušen. Jednáme o náhradním termínu na podzim tohoto roku.

6.10. 2019 - DD Dagmar Cup

1. ročník charitativního závodu osobních automobilů

21.1. 2019 - DMF vol. 7

Pokračování úspěšného benefičního festivalu, jehož výtěžek je věnován Dětskému domovu Dagmar Brno

Zobrazit starší záznamy

Jarmark Praha 2010 datum: 24.9. 2010

Letošní Jarmark se nám velmi líbil, i přes nepřízeň počasí. 24.9.2010 jsme naložili auto výrobky na Jarmark a vyrazili do Prahy. Cesta proběhla v poklidu, protože nebyl velký provoz. Ubytovali jsme se v ubytovně Pramenu za Černým mostem.

Ráno jsme brzy vstávali, nasnídali se a hurá do zoo v Troji. Vyzdobili jsme si stánek a začali prodávat. Moc se nám líbil doprovodný program, který měla pro nás Spolu dětem o.p.s připravený. Na Jarmark pro šikovné ručičky nás přišla podpořit Tereza Maxová, Míša Mauerová a Jitka Schneiderová a vstoupila zde také skupina Chinaski.

V poledne se rozpršelo a pršelo až do večera. Prodej se tím stal obtížnější a prověřil naše síly a odhodlání.

Letošní ročník byl velmi dobře připravený a propagovaný. I přes fakt vytrvalého deště, přišlo hodně lidi, kteří však kupovali drobnosti, takže tržba neodpovídala vynaloženému úsilí. Získané zkušenosti jsou však k nezaplacení. Děti si tak vyzkoušely, jak je někdy těžké krásné výrobky prodat. Nám se přesto Jarmark velmi líbil a těšíme se na další ročník.

teta Zuzka
Fotky z akce
Jarmark Praha Jarmark Praha Jarmark Praha Jarmark Praha