Hlavní nabídka
Novinky

21.1. 2019 - DMF vol. 7

Pokračování úspěšného benefičního festivalu, jehož výtěžek je věnován Dětskému domovu Dagmar Brno

3.6. 2018 - Setkání po letech

Pojďme se setkat v neděli!

26.5. 2018 - Dětský den

Thermoservis s.r.o. podruhé

Zobrazit starší záznamy

Safari víkend s O2 datum: 28.5. 2010

Nadace O2 připravila ve dnech 28.5. - 30.5. 2010 pro nás děti z DD Dagmar další krásný víkendový pobyt. Tentokrát jsme se přemístili do východních Čech a naším cílem se stal Dvůr Králové nad Labem se svoji proslulou zoologickou zahradou. Celý pobyt se nesl ve znamení dobrodružné výpravy divočinou, a proto není divu, že jednotlivá družstva dostala název podle zvířat. Byl tu tým slonů, žiraf, zeber či plameňáků. V tomto duchu probíhala i většina her a soutěží v nedalekém kempu Svatá Kateřina. Zde jednoznačně sklidil největší pozornost asi půlroční tygr, který tady působil jako ochránce a hlídač kempu. Kromě něj vak zde byla i další zvířátka jako opičky, lamy, velbloudi a zcela volně se pohybující pávi.

To hlavní nás ale čekalo v sobotu. Byla to samotná prohlídka ZOO ve Dvoře Králové a následně večerní projížďka speciálním vyhlídkovým autobusem přes celé safari.

V neděli nám sice závěr soutěží narušilo rozmarné počasí a déšť, který ale nemohl spláchnout vše krásné, co jsme za ty dva dny viděli a zažili. A za to patří velký dík nadaci O2 a všem dobrovolníkům, kteří se o nás během setkání starali.

Děkujeme

děti z DD Dagmar
Fotky z akce
Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2