Hlavní nabídka
Novinky

16.3. 2020 - DMF 8 -ZRUŠENO

8. ročník benefičního festivalu je v plánovaném termínu 19. - 22. 3. zrušen. Jednáme o náhradním termínu na podzim tohoto roku.

6.10. 2019 - DD Dagmar Cup

1. ročník charitativního závodu osobních automobilů

21.1. 2019 - DMF vol. 7

Pokračování úspěšného benefičního festivalu, jehož výtěžek je věnován Dětskému domovu Dagmar Brno

Zobrazit starší záznamy

Safari víkend s O2 datum: 28.5. 2010

Nadace O2 připravila ve dnech 28.5. - 30.5. 2010 pro nás děti z DD Dagmar další krásný víkendový pobyt. Tentokrát jsme se přemístili do východních Čech a naším cílem se stal Dvůr Králové nad Labem se svoji proslulou zoologickou zahradou. Celý pobyt se nesl ve znamení dobrodružné výpravy divočinou, a proto není divu, že jednotlivá družstva dostala název podle zvířat. Byl tu tým slonů, žiraf, zeber či plameňáků. V tomto duchu probíhala i většina her a soutěží v nedalekém kempu Svatá Kateřina. Zde jednoznačně sklidil největší pozornost asi půlroční tygr, který tady působil jako ochránce a hlídač kempu. Kromě něj vak zde byla i další zvířátka jako opičky, lamy, velbloudi a zcela volně se pohybující pávi.

To hlavní nás ale čekalo v sobotu. Byla to samotná prohlídka ZOO ve Dvoře Králové a následně večerní projížďka speciálním vyhlídkovým autobusem přes celé safari.

V neděli nám sice závěr soutěží narušilo rozmarné počasí a déšť, který ale nemohl spláchnout vše krásné, co jsme za ty dva dny viděli a zažili. A za to patří velký dík nadaci O2 a všem dobrovolníkům, kteří se o nás během setkání starali.

Děkujeme

děti z DD Dagmar
Fotky z akce
Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2 Safari víkend s O2