Hlavní nabídka
Novinky

16.3. 2020 - DMF 8 -ZRUŠENO

8. ročník benefičního festivalu je v plánovaném termínu 19. - 22. 3. zrušen. Jednáme o náhradním termínu na podzim tohoto roku.

6.10. 2019 - DD Dagmar Cup

1. ročník charitativního závodu osobních automobilů

21.1. 2019 - DMF vol. 7

Pokračování úspěšného benefičního festivalu, jehož výtěžek je věnován Dětskému domovu Dagmar Brno

Zobrazit starší záznamy

Dortiáda datum: 27.2. 2010

Byla sobota a nás vytáhlo z postelí ostré jarní slunce, které svítilo celý den a jen přispělo k dobré náladě, s níž jsme vyrazili na akci nazvanou Dortiáda s Kometou. Společně s námi dorazily do brněnské hokejové haly dětí a mládeže za Lužánkami na dvě stovky dětí z jiných dětských domovů a ústavních zařízení. Program sliboval odpoledne plné zábavy a jako zlatý hřeb ochutnávku všech dortů, které soutěžily v několika kategoriích, ale všechny s jediným motivem – Kometa Brno.

Chvíli po našem příchodu proběhlo na ledové ploše slavnostní zahájení a přivítání hostů. poděkování organizátorům vyslovil i přítomný primátor města Brna pan Roman Onderka.

Následoval přesun do vedlejší haly, kde pro nás bylo připraveno několik soutěží na bruslích o ceny. Kdo nechtěl bruslit, mohl vzít tužku a hlasovací lístek a jít ohodnotit spousty nádherných dortů přihlášených do soutěže Dortiáda s Kometou. Asi po hodině nás na ledové ploše vystřídali extraligoví hokejisté Komety Brno, kteří zde trénují na své zápasy. Trénink bylo možné sledovat a na jeho závěr získat podpisy samotných hráčů.

Poté jsme se opět přesunuli zpět do haly s dorty, kde proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích o nejkrásnější sladkou dobrotu na hokejové téma. Opravdovou „třešničkou na dortu“ pak bylo splnění slibu pořadatelů, že všechny cukrářské skvosty budou zkonzumovány přítomnými dětmi. Dortů bylo tolik, že je nebylo možné sníst, proto jsme si jich spoustu směli vzít s sebou domů a osladit si tak začínající jarní prázdniny.
Fotky z akce
Dortiáda Dortiáda Dortiáda Dortiáda