Hlavní nabídka
Novinky

16.3. 2020 - DMF 8 -ZRUŠENO

8. ročník benefičního festivalu je v plánovaném termínu 19. - 22. 3. zrušen. Jednáme o náhradním termínu na podzim tohoto roku.

6.10. 2019 - DD Dagmar Cup

1. ročník charitativního závodu osobních automobilů

21.1. 2019 - DMF vol. 7

Pokračování úspěšného benefičního festivalu, jehož výtěžek je věnován Dětskému domovu Dagmar Brno

Zobrazit starší záznamy

Československá Superstar datum: 1.11. 2009

Každou neděli večer se scházíme u televizní obrazovky a společně sledujeme pěveckou soutěž Československá Superstar. V neděli 1.11. 2009 jsme však měli možnost zúčastnit se přímého přenosu jednoho z finálních kol, odehrávajících se v Bratislavě.

Celý víkend jsme se ani nemohli dočkat nedělního večera. V 17 hodin zastavil před DD autobus a my jsme se za ustavičného mrholení vydali do metropole Slovenska. Cesta ubíhala rychle a nebýt zastávky k zakoupení dálniční známky, taky bychom si ani nevšimli, že jsme přejeli státní hranice. Po necelých dvou hodinách jsem dorazili na místo konání soutěže Superstar, tedy prostorů výstaviště, kde se v hale Incheba finálová kola odehrávají. Všude kolem už bylo plno aut i lidí a davy se hrnuly ke vchodu. Po důkladné kontrole jsme se dostali do sálu a podle vstupenek usedli na naše místa a po krátkém čekání pak začala velká barevná show.

Oba skvělí moderátoři soutěže Leoš Mareš a Adéla Banášová postupně uvedli všech deset finalistů, kteří za doprovodu orchestru jeden po druhém předváděli své pěvecké výkony. A bylo se na co dívat a co poslouchat, což také náležitě ohodnotila i porota ve složení P. Habera, O. Hejma, D. Rolins a M. Jandová. Naše jednička byl Martin Chodúr, který opět předvedl naprosto dokonalý výkon, ale i vystoupení Dominiky Staré a Leony Šenkové byla odměněna obrovským aplausem stojících diváků. Atmosféra v sále byla nepopsatelná a nesrovnatelná se sledováním u televizní obrazovky.

Halu jsme opouštěli s velkými emocemi a obrovskými zážitky. Do Brna jsme se vrátili, když už kolem nás byla hluboká a tichá noc, ale nám ještě dlouho v uších zněly melodie všech soutěžících, ze kterých jednou možná budou opravdové hvězdy. Pro nás však jsou hvězdami již dnes.


děti z DD Dagmar
Fotky z akce
Československá Superstar Československá Superstar Československá Superstar Československá Superstar