Hlavní nabídka
Novinky

16.3. 2020 - DMF 8 -ZRUŠENO

8. ročník benefičního festivalu je v plánovaném termínu 19. - 22. 3. zrušen. Jednáme o náhradním termínu na podzim tohoto roku.

6.10. 2019 - DD Dagmar Cup

1. ročník charitativního závodu osobních automobilů

21.1. 2019 - DMF vol. 7

Pokračování úspěšného benefičního festivalu, jehož výtěžek je věnován Dětskému domovu Dagmar Brno

Zobrazit starší záznamy

Není kometa jako kometa datum: 18.10. 2009

Když se řekne slovo „Kometa“, většina si asi hned představí unikátní přírodní jev na obloze. Pokud ale hovoříme o brněnské Kometě, pak zejména sportovním fandům je jasné, že řeč je o hokeji. Kometa Brno je hokejový klub s dlouholetou a velice úspěšnou tradicí z let minulých. Její fanoušci čekali dlouho na to, až se naše nejvyšší hokejová soutěž vrátí zpět do moravské metropole. Povedlo se to až letos po dlouhých 13-ti letech.

A v neděli 18.10. jsme měly i my děti z DD Dagmar možnost navštívit a shlédnout hokejový duel na vlastní oči. Hala Rondo byla jako obvykle zaplněna do posledního místečka, a tak doslova „praskala ve švech“. Ačkoliv se Brnu v lize zatím příliš nedaří, mohli jsme si společně se sedmi tisícovkami diváků vychutnat tu fantastickou atmosféru sportovního klání a na konci zápasu pak radostně skandovat na počest vítězství domácích barev.

Kometa Brno porazila hostující Kladno 4:1. Utkání bylo úžasné, ale ten největší zážitek nás teprve čekal. Po zápase jsme se mohli v kabinách setkat a povídat si přímo s aktéry zápasu. Vidět a hovořit s takovými hokejovými esy, jakými jsou Jiří Dopita, Radek Dlouhý, Jiří Trvaj a další, je snem mnoha kluků a holek.

Předali jsme jim namalované obrázky a poděkovali ze krásný zážitek. Celé sportovní setkání pak zakončilo společné foto a přání „ať žije a září Kometa Brno.


děti z DD Dagmar
Fotky z akce
Kometa Kometa